• Автор: Ward  
  • (18-07-2018, 14:00)   
  •   0   
  •  1 103 

Кесарів розтин: правда і міфи про операцію - «Беременность»

Ця стаття також представлена російською мовою


Якщо ви збираєтесь народжувати за допомогою кесаревого розтину і не уявляєте, що очікувати - читайте далі, які міфи чують майбутні мами про операцію, і як все відбувається насправді.


Усі вагітні відчувають природний страх перед пологами, особливо ті, хто проходить це випробування вперше. При цьому багато хто вибирає замість природних пологів операцію кесаревого розтину.


Є вагітні, які панічно бояться робити цю процедуру, інші навпаки вважають, що «кесареве» легше і безпечніше природних пологів.


ЧИТАЙ ТАКОЖ: Что выбрать: кесарево или естественные роды


У яких випадках роблять кесарів розтин


Кесарів розтин - це народження дитини через хірургічний розріз у животі матері та матці. У деяких випадках операція запланована заздалегідь.


В інших випадках кесарів розтин призначають через ускладнення. Якщо вагітність протікала нормально, але раптово з'явилася загроза для здоров'я матері або дитини, лікарі роблять екстрену операцію.


Показання для проведення кесаревого розтину:


ускладнення на ранніх термінах вагітності
у плода є патології в розвитку
голова у плода велика для проходження по родовому каналу
проблеми зі здоров'ям у майбутньої мами, наприклад, високий кров'яний тиск або серцева недостатність
передлежання плода
у жінки є генітальний герпес в активній фазі, який може бути переданий дитині при народженні
проблеми з плацентою, такі як відшарування плаценти або передлежання плаценти
обвиття плоду пуповиною
гіпоксія плода
затяжні пологи
плід займає поперечне положення

Перш ніж робити висновки про те як будуть проходити ваші пологи потрібно пам'ятати, що кожен випадок індивідуальний. Важливо прислухатися до рекомендацій лікаря і, якщо його слова викликають сумніви – звернутися до декількох фахівців.


Якщо лікар пропонує зробити кесарів розтин при нормальному перебігу вагітності і ви гарно себе почуваєтесь, має сенс дізнатися:


чому потрібно робити операцію
наслідки кесаревого розтину в вашому випадку
чи є для вас альтернативи

Кесарів розтин - Школа доктора Комаровського (відео)Міфи про кесарів розтин


Міф №1: якщо у вагітної короткозорість, то їй призначать кесарів розтин


Кесаріво», дійсно, призначають жінкам, у яких є проблеми із зором: підвищений внутрішньоочний тиск і патології сітківки, оскільки при потугах напруга може привести до зниження зору або навіть його втрати. Однак короткозорість не є показанням до кесаревого розтину.Як проходить кесарів розтин (картинки)


Для того щоб жінка не напружувалася у той час, як плід просувається по родових шляхах, їй роблять епідуральну анестезію. Після знеболювального уколу нижня частина тіла перестає відчуватися, і жінка не відчуває потуг.


Міф №2: при тазовому передлежанні плода завжди роблять кесарів розтин


Істина в тому, що при тазовому передлежанні плода можна народити самостійно. Призначити «кесареве» можуть, якщо крім неправильного розташування малюка є ускладнення вагітності, патології плода або захворювання у майбутньої мами. Наприклад, мамі можуть призначити операцію при великій вазі плоду (більше 3,6 кг) і вузькому тазі.Показання до кесаревого розтину (картинка)


Міф №3: операція проходить під загальним наркозом


Загальний наркоз лякає не тільки дівчат, які чекають дитину, а й більшість пацієнтів. Майбутні мами бояться, що ліки погано подіють на малюка, а також того, що вони пропустять перші хвилини життя своєї дитини поза утроби. Страхи, звичайно ж, часом бувають сильно перебільшені, а й зовсім безпідставними їх не назвеш.


ЧИТАЙ ТАКОЖ: Стресс увеличивает риск кесарева сечения


Якщо раніше кесарів розтин робили під загальним наркозом, то зараз 90% операцій проводять під спінальною анестезією: коли знеболюючі ліки вводять у спинномозковий канал в області попереку.


Важливий плюс, що знеболюючі ліки не потрапляють у кров і не завдають шкоди плоду. Загальний же наркоз роблять тільки за жорсткими показаннями або якщо у жінки сильно викривлений хребет, і спінальну анестезію провести не можна.Наркоз при кесаревому розтині (картинка)


Міф №4: після кесаревого розтину на шкірі залишиться грубий рубець


Розрізи зараз «зашивають» косметичним швом з використанням саморозсмоктувальні нитки.


Нитка при цьому проходить всередині шкіри, і краї рани зовні просто з'єднані. Після загоєння на шкірі видно лише білу тонку смужка, яка знаходиться на межі росту волосся в «інтимній» зоні.


Так що після кесаревого розтину ви не будете відмовляти собі у виборі одягу і навіть зможете дозволити собі відкритий купальник.Як виглядає шрам при кесаревому розтині (картинка)


Міф №5: після першого «кесарева» операція обов'язкова і при наступних пологах


Це не зовсім так. Лікар враховує стан жінки, а потім дає рекомендацію робити кесарів розтин або народжувати самостійно. Наприклад, якщо в першу вагітність «кесареве» зробили через дуже вузький таз, то і в цей раз без операції не обійдеться.


Якщо ж операція проводилася через крупний плід або передлежання, а зараз плід розташований головкою вниз, то самостійні пологи можливі. Правда, рубець на матці повинен при цьому бути рівномірно щільним і добре розтягуватися.


Які чинники впливають на пологи природним шляхом після кесарева перетину


мати не більше 2-х поперечних кесаревих розтинів
не повинно бути ніяких додаткових маткових шрамів, аномалій або попередніх розривів шраму
лікар повинен приділяти особливу увагу родової діяльності і в будь-який момент провести операцію, якщо виникне потреба
в будь-який час в пологовому будинку має бути присутнім персонал, який, в разі необхідності, зробить кесарів розтин
якщо причина первинного кесаревого розтину не повторюється з цією вагітністю
вага та зріст плода перед пологами в нормі
немає серйозних медичних показань до проведення операції
плід зайняв правильну позу голівкою вниз

Природні пологи після кесарева: про що потрібно знати (відео)Поради, як відновитися після кесаревого розтинуПро кесарів розтин можна почути, що це легкий спосіб народження дитини. Природні пологи забирають у жінки набагато більше сил. Насправді, скільки людей – стільки й думок.


І природні пологи, і операція однаково сильний стрес для організму матері. Хоча народження дитини є природним процесом для наших органів, це ніколи не буває легко.


Мами, які пройшли через кесарів розтин, кажуть, що після операції складно піднятися з ліжка і зробити перший крок. Це все одно, що вчитися ходити заново. Прислухайтеся до відчуття в тілі. Дайте собі час на відновлення. З кожним днем робити звичні речі стане значно легше.Пока организм восстанавливается кашлять, чихать и смеяться – больно. Можно поддерживать живот подушкой в зоне разреза, чтобы облегчить неприятные ощущения.Після виписки з пологового будинку, якщо є можливість, залучайте до домашніх справ близьких. Поки шви заживають не рекомендується піднімати тяжкості, нахиляться, активно рухатися. Якщо не розрахувати сили – можуть виникнути проблеми зі швом. Бережіть себе.Гормональні перебудови викликають перепади настрою. У зв'язку з цим може здаватися, що шов заживає повільно, біль не проходить і взагалі все погано. Післяпологова депресія – явище, з якого сьогодні зняли «табу». Цілком нормально відчувати смуток, страхи, втому. Якщо пригнічений стан триває більше місяця є сенс поговорити з лікарем.На протязі 2 місяців після кесаревого розтину рекомендується утриматися від фізичних вправ та інтимних відносин. Легких вам пологів!


фото: depositphotos.com


Читайте також: Разрывы при родах: что нужно знать женщине


Читайте також: О чем говорят мамы: кесарево сечение


Читайте також: Предвестники родов: что подсказывает наш организм

Фотографии и картинки данной статьи.

Кесарів розтин: правда і міфи про операцію - «Беременность» Кесарів розтин: правда і міфи про операцію - «Беременность» Кесарів розтин: правда і міфи про операцію - «Беременность» Кесарів розтин: правда і міфи про операцію - «Беременность» Кесарів розтин: правда і міфи про операцію - «Беременность» Кесарів розтин: правда і міфи про операцію - «Беременность» Кесарів розтин: правда і міфи про операцію - «Беременность» Кесарів розтин: правда і міфи про операцію - «Беременность» Кесарів розтин: правда і міфи про операцію - «Беременность» Кесарів розтин: правда і міфи про операцію - «Беременность»
P.S. Это интересно:

Написать Вконтакте


ДОБАВИТЬ БАННЕР


Новости по теме.Новости с главной.

Этот “шаблон раскрытия” показывает, что рожать не просто трудно. Это ужасно! В Интернете завязалась дискуссия - «Беременность и роды»

Этот “шаблон раскрытия” показывает, что рожать не просто трудно. Это ужасно! В Интернете завязалась дискуссия - «Беременность и роды»

Клиника SCV Birth Center из Санта Клариты в Калифорнии опубликовала у себя в Фейсбуке диаграмму......
В Финляндии мамы на выписку из роддома получают коробку от государства. Что это такое? Рассказываем - «Беременность и роды»

В Финляндии мамы на выписку из роддома получают коробку от государства. Что это такое? Рассказываем - «Беременность и роды»

Молодые родители получают такую картонную коробку. Странно? Не очень, смотрите, что это такое....
Как раньше определяли пол ребенка, когда не было УЗИ - «Беременность и роды»

Как раньше определяли пол ребенка, когда не было УЗИ - «Беременность и роды»

Раньше пол было невозможно узнать до рождения, а знать хотелось, поэтому с этим вопросом было...
9 способов усложнить себе жизнь на ГВ - «Беременность и роды»

9 способов усложнить себе жизнь на ГВ - «Беременность и роды»

Грудное вскармливание — прекрасный процесс, который, казалось бы, должен протекать спокойно и...

Просто нереальный: почему вам необходимо приготовить салат с хрустящими баклажанами - «Я и Кухня»

Фотобанк Ингредиенты:Баклажаны - 2 штБолгарский перец - 1 штПомидор - 1-2 штЛук - 1 штЗеленьСливочный сыр - 100-150...

Кофе в жару? Да! Оригинальные холодные коктейли, которые спасут от жажды - «Я и Кухня»

фотобанк Наступившее лето – отличное время, чтобы попробовать дома последние кофейные сочетания, созданные экспертами...

Холодный томатный суп гаспачо: готовим по рецепту супруга Тутты Ларсен - «Я и Кухня»

Фотобанк Ингредиенты:Помидоры - 2 кгОгурец - 1 штЛук - 1 штПерец - 1 штПерец чили - 1/2 штХлеб - 100 грЧеснок - 2...

На радость домашним: как приготовить вкусную и красивую булку с ягодами - «Я и Кухня»

Автор фото и рецепта Ирина Мелюх: instagram.com/saharisha/ Ингредиенты:Тесто:60 гр мягкого сливочного масла200 мл...

Вкусно, быстро и просто: готовим язычки из баклажанов - «Я и Кухня»

Автор рецепта: https://www.instagram.com/stalmakk/ Ингредиенты:Баклажан - 250 гр.Филе куриное (отварное) - 150...

Для мужчин и голодных: кому необходимо приготовить сочную говяжью корейку с грибами - «Я и Кухня»

Автор фото и рецепта Дарья Близнюк: instagram.com/zhabcka/ Ингредиенты:Говяжья корейка на кости (1 кг...

Вот это форма: Олег Газманов оголил торс на пикнике - «Красота»

Instagram 67-летний Олег Газманов — ярый адепт правильного образа жизни, который в последнее время на пике...

Ева Лонгория показала постройневшую фигуру в бикини - «Красота»

Instagram Ева Лонгория наслаждалась беременностью и вовсе не переживала из-за лишних килограммов, которые набрала. А...

Это магия! Почему вам нужна красная помада — советы Глюкозы - «Красота»

Instagram Многие девушки опасаются пользоваться красной помадой, считая ее слишком яркой, вызывающей, привлекающей...
Звездные Новости
Похожие новости.
Психология и отношения.
Ваша реклама тут.
ДОБАВИТЬ БАННЕР


Полезно знать.